סרט תדמית

כל הזכויות שמורות למוריה מרכז רפואי וטרינרי לחיות מחמד 

עקבו אחרינו:

דואר אלקטרוני:
reception@moriahvc.co.il

טלפון: 04-8242669

מרכז רפואי וטרינרי

שעות קבלה:
ימי ראשון - רביעי: 09:00-19:00
ימי חמישי,שישי, שבת: 24 שעות

כתובת: 
רח’ חנקין 40 (בניין קדמת חן), חיפה
טל': 04-8242669

כל הזכויות שמורות למוריה מרכז רפואי וטרינרי לחיות מחמד 

עקבו אחרינו:

דואר אלקטרוני:
reception@moriahvc.co.il

טלפון: 04-8242669

מפת הגעה
כתובת: רח' חנקין 40 (בניין קדמת חן), חיפה
מגרש חניה צמוד ובחינם לנוחיות הלקוחות

כל הזכויות שמורות למוריה מרכז רפואי וטרינרי לחיות מחמד 

עקבו אחרינו:

דואר אלקטרוני:
reception@moriahvc.co.il

טלפון: 04-8242669

רופאים מומחים ומתמחים

רופאים מומחים ומתמחים

ד"ר יונתן שני 

מומחה אורתופדיה, וכירורגיה ווטרינרית.

לאחר סיום לימודי הנדסת מכונות ועבודה של 3 שנים כמהנדס בתחום הנדסה ביו רפואית, נסע ד"ר שני לפרטוריה בדרום אפריקה על מנת ללמוד רפואה ווטרינרית. את לימודי הווטרינריה סיים ד"ר שני בישראל.

לאחר שנת Internship בבית החולים הווטרינרי שבבית דגן ושנה נוספת במחלקה לכירורגיה בבית החולים הווטרינרי בבית דגן, החל ד"ר שני במסלול התמחות של הקולג' האירופאי לכירורגיה וטרינרית אשר חלקו נעשה בבית החולים הווטרינרי בבית דגן וחלקו בחו"ל. בשנת 2002 סיים את תכנית ההתמחות ובשנת 2003 עבר את בחינות ההסמכה וקיבל תואר מומחה בין לאומי לכירורגיה של חיות מחמד (אורתופדיה, כירורגיה כללית) Diplomate, European College Veterinary Surgeons, European Veterinary Specialist in small animal surgery.

תחום עיסוקו העיקרי של ד"ר שני היינו ניתוחים אורתופדיים וכיום הוא מומחה הכירורגיה בעל הניסיון הרב ביותר בארץ בתחום כירורגית מפרקים: ניתוחי TPLOו- TTA לשחזור קרע ברצועה צולבת, ניתוחי פריקת פיקת הברך, שברים מורכבים של עצמות הגפיים, שברי עמוד שדרה וקיבוע של חוליות בעמוד שדרה. כמו כן מבצע ד"ר שני ניתוחים מורכבים בתחום הכירורגיה האונקולוגית (הסרות גידולים) כירורגיה כללית של הרקמות הרכות ביניהם תיקוני הרניה פרניאלית מורכבת, וכירורגית בית חזה.

ד"ר שני עוסק במחקר בו הוא משמש כיועץ למספר חברות בתחום של פיתוח שתלים רפואיים בתחום החלפות מפרקים וחידוש סחוס מפרקי. מאז שסיים את התמחותו פרסם ד"ר שני מאמרים רבים בתחום האורתופדיה בעיתונות האקדמית המקצועית הן בתחום האורתופדיה הווטרינרית, ובתחום האורתופדיה ההומנית.

מאז שנת 2012 החל ד"ר שני לתת שירותי ייעוץ וכירורגיה במרפאת מוריה בחיפה. בכך מקבלים לקוחות המרפאה חוות דעת נוספת ממומחה בתחום ונמנע מהם הצורך לנסוע למרכז הארץ לשירות דומה או לצורך ניתוחים מסובכים. לאחרונה קבלות המקרים הם על בסיס קבוע ופעם בשבוע פוקד צוות הכירורגיה והאורתופדיה את מרכז מוריה לצורך, בדיקות, ייעוצים וניתוחים מסובכים.ד"ר אורי סגל

מומחה לכירורגיה של חיות מחמד
BSc, DVM, Dipl. ECVS
סיים את לימודי הווטרינריה באוניברסיטה העברית בשנת 2002.

לאחר סיום לימודיו עבד במספר מרפאות גדולות בארץ ובמרכז לרפואת חירום.

בשנת 2014 סיים התמחות במחלקת הכירורגיה ב"חוות דעת" מטעם ECVS, וב-2015 עבר את בחינות ההסמכה וקיבל תואר מומחה Diplomate, European College Veterinary Surgeons.

ד"ר סגל עבר הכשרה מעשית באנדוסקופיה גמישה ואנדוסקופיה קשיחה בארה"ב. מבצע ניתוחי רקמה רכה, אורתופדיה, ניתוחים תחת הדמיה זעירה, ניתוחים עם פולשנות זעירה, אנדוסקופיות ועוד. כמו ד"ר שני גם ד"ר סגל מקבל על בסיס שבועי קבוע במרכז מוריה, מקרי כירורגיה ואורתופדיה מסובכים לבדיקות, ייעוצים וניתוחים.ד״ר אבי אבנר

מומחה להדמיה
BSc BVSc CertVR DVDI MRCVS

בוגר אוניברסיטת מגיל, קנדה.
בוגר לימודי רפואה וטרינרית ב Onderstepoort , דרא״פ.
בוגר תכנית התמחות בהדמיה וטרינרית אוניברסיטת קיימבריג׳, אנגליה.
יועץ מומחה בהדמיה רפואית לפרויקטים מרובים של חדשנות רפואית כגון ניתוח לב טרנס-קטטר, החלפת מסתמים, השתלת מכשור תוך-וסקולרי מונחית אולטרסאונד ועוד רבים.
עוסק במחקר.

בשנים האחרונות הודק הקשר בין ד"ר אבנר למרכז מוריה, וד"ר אבנר פוקד באופן קבוע ורציף את מרכז מוריה לצורך ביצוע סריקות אולטרסאונד (בטן, בית חזה, אורתופדיה, גידים ועוד) וכן אקו לב למקרי המרכז וכן למקרים המופנים אליו מרופאי הסביבה והצפון. בנוסף, נותן ד"ר אבנר שירותי פענוח צילומי רנטגן מרחוק ובכך מהווה עוד זוג עיניים מקצועיות לצילומים בהם נדרשת התמחות וזווית נוספת לאבחנה.ד"ר רן ניבי

מומחה לרפואה פנימית של כלבים וחתולים מטעם הקולג' האירופאי לחיות קטנות ( Diplomate ECVIM-CA (Internal Medicine)), ומטעם מדינת ישראל (IVMS).
ד"ר ניבי השלים תואר ראשון במדעי בעלי החיים במסלול המחקרי לתלמידים מצטיינים באוניברסיטת תל אביב בשנת 2005, והמשיך ללימודי וטרינריה בבית הספר הוטרינרי האוניברסיטאי ע"ש קורט, מטעם האוניברסיטה העברית, אותם סיים בהצטיינות רבה בשנת 2009. בסיום לימודיו, המשיך לשנת סטאז', ולאחר מכן התמחות ברפואה פנימית של חיות מחמד בבית החולים האוניברסיטאי של בית הספר, אותן סיים בשנת 2014.
ד"ר ניבי עוסק בהוראה בבית הספר האוניברסיטאי לרפואה וטרינרית בפקולטה לחקלאות, בו הוא משמש כחוקר, ומוביל מחקרים הנוגעים לאיבחון וטיפול מחלות נפוצות ברפואת חיות מחמד, המפורסמים בכתבי עת מדעיים, ובנוסף הינו חבר פעיל בקולג' האירופאי לרפואה פנימית של חיות קטנות.
ד״ר רן ניבי מרכז את מערך הרפואה הפנימית להפניה וחוות דעת שניה במרכז מוריה וכך בכל מקרה בה נדרשת זוית הסתכלות פנימאית של מומחה או במקרים בהם מופנים מקרי רפואה פנימית מסובכים, ד"ר ניבי הוא הראשון להיות מעורב במקרה ולתת את דעתו.ד"ר לירון אורון אנגל

ד"ר לירון אורון היא מומחית לרפואת חירום וטיפול נמרץ מטעם הקולג' האמריקאי והאירופאי לחירום וטיפול נמרץ וטרינרי (Dip ECVECC Dip. ACVECC) ומרכזת את נושא רפואת החירום במרכז מוריה.

ד"ר אורון היא בעלת תואר ראשון במדעי המוח מטעם אוניברסיטת בר אילן. בתחילה עבדה ד"ר אורון מספר שנים בחברת הייטק, אך בהמשך בחרה להגשים חלום ילדות וללמוד רפואה וטרינרית.

ד"ר אורון סיימה לימודי רפואה וטרינרית בבית הספר לר]ואה וטרינרית של אוניברסיטה העברית בשנת 2012 ועם סיום הלימודים המשיכה לשנת internship ולאחריה שנת post internship במחלקה לחירום וטיפול נמרץ בבית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי מייסודה של האוניברסיטה העברית בבית דגן.

בשנת 2014 החלה בתוכנית התמחות ברפואת חירום וטיפול נמרץ בת שלוש שנים מטעם הקולג' האמריקאי בבית החולים האוניברסיטאי בבית דגן בסיומה עברה בהצלחה את בחינות ההסמכה לקבלת תואר מומחית וטרינרית בחירום וטיפול נמרץ.

לאחר מכן שמשה כמנהלת הרפואית של מרכז חירום גדול בארץ, ובשנת 2024 הצטרפה למרכז מוריה, כאמור, כמרכז תחום החירום הוטרינרי.

ד"ר אורון אחראית על הכשרות החירום לצוות הרופאים והטכנאית במרכז מוריה וכן מוערבת בכל מקרה בו נדרשת התערבות או הסתכלות של מומחית בתחום.ד”ר חוי צרפתי

בוגרת האוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 1999. עוסקת ברפואת עיניים וטרינרית מאז שסיימתי את לימודי. בסיום לימודי הוטרינריה לא חשבה ד"ר צרפתי כי תהיה רופאת עיניים,אך במהלך שנת הסטאג’ היא הוקסמה מהתחום הזה והחליטה לעשות כל שביכולתה כדי ללמוד אותו. את ההתמקצעות ברפואת עיניים וטרינרית רכשה ד"ר צרפתי בהשתלמויות רבות במספר מקומות בארה”ב, אנגליה וישראל, בנוסף לקורסים מתקדמים בנושאי basic science course, ניתוחי קטרקט ואלקטרורטינוגרפיה שעברה במשך השנים. ד"ר צרפתי מרבה ומקפידה להשתתף באופן קבוע בסמינרים וקונגרסים שנתיים ברפואת עיניים וטרינרית וכך מקפידה להיות מעודכנת בכל המחקרים והטכניקות החדשות בתחום. במרפאתה היא נהנית ללמד סטודנטים ווטרינרים במטרה להעלות ולשפר רמת את רפואת העיניים הוטרינרית במרפאות הפרטיות בישראל.

כשאינה עסוקה עם לקוחותיה ד"ר צרפתי נהנית לצאת לטרקים ולטיולים רגליים אשר מלאים אותי באנרגיות חדשות, ועוסקת גם בגינון ועיצוב בונסאי.

בשנת 2023 החלה מרפאת איי-קאר בניהולה של ד"ר צרפתי את שיתוף הפעולה הפורה עם מרכז מוריה בצפון על מנת להביא את בשורת רפואת העיניים הוטרינרית לצפון הארץ שכל כך הייתה חסרה בו. מאז ועד היום, אחת לשבוע, פוקדות את מרכז מוריה ד"ר צרפתי וד"ר יפעת שגב במטרה לתת שירותי רפואת עיניים כגון בדיקות וייעוצים ולאחרונה אף ניתוחים אופטלמולוגים (של עיניים) מסובכים המתבצעים במקום.ד”ר יפעת שגב

סיימה את לימודי הוטרינריה בבית החולים הווטרינרי ע”ש קורט בשנת 2010 של האוניברסיטה העברית בירושלים והמשכיה ישירות לשנה נוספת בבית החולים בתוכנית אינטרנשיפ (internship) ברפואה וכירורגיה של חיות קטנות. עם סיום התוכנית ד"ר שגב עבדה כשנה במרכז חירום וטרינרי ורכשה ניסיון רב ברפואה פנימית ורפואת חירום. אם זאת, אהבתה הגדולה היתה תמיד ברפואת עיניים, ולכן לשמחתה הצטרפה לצוות מרפאת איי-אר בניהולה של ד"ר חוי צרפתי בסוף שנת 2012. עם הצטרפותה עברה ד"ר שגב הכשרה מקיפה ברפואת עיניים וטרינרית.

בשנת 2023 החלה מרפאת איי-קאר בניהולה של ד"ר צרפתי את שיתוף הפעולה הפורה עם מרכז מוריה בצפון על מנת להביא את בשורת רפואת העיניים הוטרינרית לצפון הארץ שכל כך הייתה חסרה בו. מאז ועד היום אחת לשבוע פוקדות את מרכז מוריה ד"ר צרפתי וד"ר יפעת שגב במטרה לתת שירותי רפואת עיניים כגון בדיקות וייעוצים ולאחרונה אף ניתוחים אופטלמולוגים (של עיניים) מסובכים המתבצעים במקום.ד״ר רוני קאופמן

 

דרמטולוגית מומחית ומנהלת מחלקת דרמטולוגיה בבית החולים הוטרינרי האוניברסיטאי בבית דגן של האוניברסיטה העברית בירושלים.

ד"ר רוני קאופמן סיימה את לימודי הרפואה הווטרינרית בבית הספר לרפואה וטרינרית על שם קורט בשנת 2006 .לאחר סיום הלימודים עבדה שלוש שנים בבית החולים הווטרינרי בהרצליה ובשנת 2010 החלה התמחות בדרמטולוגיה וטרינרית תחת הנחייתה של ד"ר גילה צור ז"ל, מטעם הקולג' האירופאי לדרמטולוגיה וטרינרית. במהלך ההתמחות עברה הכשרות בתחומים ספציפיים בדרמטולוגיה, כגון דרמטו-היסטופתולוגיה, אימונולגיה של מחלות עור ודרמטולוגיה של סוסים. בתום ההתמחות נשארה ד"ר קאופמן לעבוד במחלקת דרמטולוגיה בבית דגן למשך כשנתיים נוספות, במהלכן תמכה בהכשרת מתמחים נוספים בתחום. ב 2017 עברה בהצלחה את בחינות המומחיות של הקולג' וחזרה למחלקת דרמטולוגיה כראש המחלקה.

 
בשנת 2023 החלה ד"ר קאופמן את שיתוף הפעולה עם מרכז מוריה והביאה לצפון הארץ את ההתמחות הדרמטולוגית שהייתה כל כך חסרה ונדרשה נסיעה דרומה למרכז הארץ בעבורה. מאז ד"ר קאופמן פוקדת את מרכז מוריה באופן קבוע ותדיר לקבלת מקרים עור ואוזניים מסובכים לבדיקה, ייעוץ, חוות דעת שנייה וכן פרוצדורות איבחוניות פולשניות כגון ביופסיות. 


ד"ר יואב בר-עם 

מומחה רפואת שיניים וכירורגיית פה ולסת.

ד"ר בר-עם הנו ווטרינר בעל ניסיון רב הזכור עדיין לרבים באזור חיפה מתקופת היותו בעל מרפאה מהמובילות בכרמל עד שנות ה-90. לאחר 11 שנים, בהם עסק ברפואה וטרינרית פרטית וכרופא של צער בעלי-חיים חיפה (בהתנדבות), פנה ד"ר בר-עם להתמחות בכירורגיה של חיות מחמד מטעם הקולג' האירופאי לכירורגיה ווטרינרית.
במהלך התמחות זו פיתח ד"ר בר-עם עניין מיוחד ברפואת שיניים וכירורגית פה ולסת של בעלי חיים, ועם סיום התמחותו הראשונה נסע לארה"ב להתמחות ברפואת שיניים וכירורגית פה ולסת מטעם הקולג' האמריקאי באוניברסיטת דייויס שבקליפורניה. ד"ר בר-עם עבר בהצלחה את בחינות ההסמכה וזכה בהכרה בינלאומית שהוסמך לתארים-  Dipl. AVDC ו Dipl. EVDC  מטעם הקולג' האמריקאי והאירופאי לרפואת שיניים וטרינרית, המוסדות הבינלאומיים היחידים בעולם להסמכה בתחום זה.
לאחר סיום התמחותו השנייה התקבל ד"ר בר-עם למשרת פרופסור באוניברסיטה של מדינת קולורדו, שם הקים את המחלקה לרפואת שיניים וכירורגית פה ולסת, ובמקביל לעיסוק הקליני, עסק גם בהוראה ובמחקר.

בשנת 2012 שב ד"ר בר-עם לארץ והחל לקבל מקרים בבית החולים הווטרינרי בבית דגן וכן מקרים והפניות מכל אזור הצפון במרפאת מוריה שבחיפה. לצורך כך שודרג מכשור המרפאה: נרכשה יחידה דנטלית ווטרינרית וכן נוספו כלי ניתוח ויחידות ניטור מתקדמות. בנוסף, צוות המרפאה עבר הדרכות והכשרות ספציפיות על מנת לסייע לד"ר בר-עם בקבלת המקרים המסובכים.ד"ר איתי סרוגו 

מומחה לנוירוכירורגיה ולנוירולוגיה ווטרינרית.

דר' סרוגו סיים את לימודי הווטרינריה בבית הספר לווטרינריה ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית בשנת 2005 והמשיך ישירות לשנת internship במחלקה לחירום וטיפול נמרץ בבית החולים אותה סיים בשנת 2006. לאחר תום תקופה זו עבד ד"ר סרוגו כרופא מן המניין במחלקת החירום וטיפול נמרץ בבית החולים האוניברסיטאי במשך שנה וחצי וצבר בתקופה קצרה זו ניסיון רב.

ד"ר סרוגו עבר התמחות מטעם הקולג' האירופאי לנירולוגיה ונוירוכירורגיה וטרינרית והנו מומחה בתחום. במהלך שנות העבודה בבית החולים רכש ד"ר סרוגו ניסיון קליני רב באבחון וטיפול במקרים נירולוגים ומקרי חירום, לימד וחנך סטודנטים לווטרינריה ולסיעוד ווטרינרי ופרסם מאמרים בתחומים שונים של הנוירולוגיה קלינית.

בתקופה האחרונה החלו דר' סרוגו ודר' ברנון לקבל מקרים נירולוגים לצורך ייעוץ וחוות דעת וכן לצרכים כירורגיים, במרפאת "מוריה". לצורך כך הותאם ציוד המעבדה וחדר הניתוח באופן מיוחד וכן הצוות החל לעבור הכשרות ייעודיות בתחום זה.ד"ר איתי ברנון

סיים את לימודי הרפואה הווטרינרית בבית הספר לווטרינריה ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית בשנת 2000, לאחר סיום לימודיו עבד ד"ר ברנון כרופא ווטרינר במרפאה פרטית ושם צבר ניסיון רב בתחומים השונים של הרפואה הווטרינרית. בין השנים 2005-2006 עבר הכשרה בתחום דיקור סיני ווטרינרי והוסמך לכך בסיומה.

בשנת 2008 החל ד"ר ברנון את לימודי ההתמחות בנוירולוגיה, ונוירוכירורגיה ווטרינרית בבית החולים הווטרינרי של האוניברסיטה העברית בבית דגן, וסיים את ההתמחות בהצלחה בשנת 2012. במהלך ארבע שנות ההתמחות צבר ד"ר ברנון ניסיון רב באבחון וטיפול במחלות ובמצבים המשפיעים על מערכת העצבים, בנוסף מדריך ומלמד סטודנטים לווטרינריה ופרסם מאמרים בתחומי הנוירולוגיה הקלינית. בשנת 2013 קיבל ד"ר איתי ברנון את התואר ווטרינר מומחה בנוירולוגיה ונוירוכירורגיה ווטרינרית מטעם הקולג' האירופאי. 

לאחרונה החלו ד"ר איתי ברנון וד"ר איתי סרוגו לקבל מקרים נויירולוגים במרפאת "מוריה" ובהם מתן ייעוץ וחוות דעת ואף לצרכים כירורגיים, לצורך כך הותאם ציוד המעבדה וחדרי הניתוח ואף צוות המרפאה החל לעבור הכשרות ייעודיות בתחום זה.ד"ר סמדר טל

ד"ר סמדר טל הינה מומחית קלינית בינלאומית למערכות מין ופוריות של חיות מחמד, מטעם הקולג' האירופאי והאמריקאי לטריוגנולוגיה ופוריות, ומובילה בתחום זה בארץ.

ב-1992 סיימה ד"ר טל בהצטיינות את לימודי הווטרינריה באוניברסיטת Guelph שבקנדה. ב-2011 סיימה לימודי מומחיות בפוריות בעלי חיים במסגרת ה-American College For Theriogenology. כמו כן, קיבלה מומחיות מטעם ה- European College for Animal Reproduction  בשנת 2014.

מ-1992 ועד היום עבדה כרופאה קלינית, תחילה בקנדה ובהמשך בישראל, כולל במסגרת מרפאה וטרינרית פרטית שהקימה ברמת גן. לאורך כל שנות פעילותה התמקדה בתחום הפוריות ומערכות המין של בעלי חיים, וכיום היא עובדת בעיקר עם חיות מחמד ומשק, כולל כלבי שירות. במקביל, עוסקת בהוראה ובמחקר בבית הספר לרפואה וטרינרית ע"ש קורט.

ד"ר טל מרצה בפורומים שונים ומגוונים בארץ ובעולם – בביה"ס לווטרינריה ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית, בקורסים לטכנאים ואחיות וטרינריות מטעם ההתאחדות הישראלית לכלבנות, ובפורומים של וטרינרים ומגדלים. היא מספקת שירותי ייעוץ לחברות העוסקות בפוריות בעלי חיים בארץ ובעולם, וכן בגני חיות ובעמותות שונות בהן היא מתנדבת ותומכת. כמו כן ד"ר טל מבצעת מחקרים פורצי דרך בתחום מערכת המין ומשלימה בימים אלה את תואר הדוקטורט שלה.

ד"ר טל חברה בעמותות לפוריות וטרינרית בארה"ב ובאירופה.

במסגרת שיתוף הפעולה ההדוק בין ד"ר טל לדר' קליין ובין שני המרכזים החלה דר' טל לקבל בתקופה האחרונה מקרי פוריות במרכז מוריה ממרחב העיר חיפה וסביבתה.ד"ר דודי מלצר 

ווטרינר ומדקר מוסמך בבעלי חיים.

ד"ר דודי מלצר סיים את לימודי התואר הראשון בביולוגיה בהצלחה ובשנת 1995 סיים את לימודי הרפואה הוטרינרית באוניברסיטה העברית שבירושלים. בשנת 2002 סיים ד"ר דודי מלצר את הכשרתו בהומאופתיה וטרינרית מטעם ה-NCH שבבולטימור ארה"ב, ובשנת 2014 הוכשר ד"ר מלצר כמדקר מוסמך באקופונקטורה וטרינרית מטעם ה- Chi Institute Florida. הרפואה הסינית עוסקת בטיפול בבעלי חיים מזה 5000 שנה ומעניקה מגוון רחב של טיפולים לבעיות אקוטיות, כרוניות, פיזיות, והתנהגותיות, בשנים האחרונות חלה עליה במודעות לטיפול בבעלי חיים בשיטת הרפואה הסינית בישראל וזאת בעיקר בשל הצלחתה של שיטה זו בטיפול מוצלח במגוון של רחב של בעיות רפואיות בבעלי חיים.

צבירת הניסיון של ד"ר מלצר ברפואה הקונבנציונאלית בשילוב הכשרותיו בתחום הרפואה המשלימה וניסיונו העשיר בתחום זה מעניקות לד"ר מלצר את היכולת להתאים בצורה טובה את הטיפול האופטימלי על פי נתוני המטופל וההיסטוריה הרפואית שלו ומקנות לו את היכולת לשלב בין השניים.

כמי שמאמין שחינוך הוא בעל ערך עליון בעיצוב פניה של החברה,עוסק ד"ר דודי מלצר במקביל לעיסוקו ברפואה הוטרינרית בהוראת וטרינריה לתלמידים מחוננים במספר מרכזים וכן מלמד את הקשר בין בעלי חיים בסכנת הכחדה,והישרדות במצבי קיצון והשפעת האדם על הסביבה, בנוסף ד"ר מלצר משתתף בהשתלמויות כנסים והרצאות בארץ ובחו"ל ומתעדכן באופן שותף בתחומי הרפואה הוטרינרית. ד"ר אורנה קריסטל

בוגרת משנת 1995 מביה"ס לרפואה ווטרינרית ע”ש קורט של האוניברסיטה העברית. לאחר קבלת התואר המשיכה לשנת אינטרנשיפ של שנה ברפואת חירום וטיפול נמרץ בבית הספר לרפואה ווטרינרית של אוניברסיטת טאפטס בארצות הברית. עם סיום האינטרנשיפ עבדה שנתיים כעוזרת מחקר במחלקה האונקולוגית והמשיכה להתמחות באונקולוגיה ווטרינרית, בביה"ס לווטרינריה של אוניברסיטת טאפטס שבסופה עברה בהצלחה בחינות הסמכה וקיבלה דיפלומה של מומחית לאונקולוגיה ווטרינרית מטעם הקולג' האמריקאי לרפואה פנימית.
לאחר סיום התמחותה עבדה כמומחית לאונקולגיה במרכזי מומחים בסיאטל שבארצות הברית, בישראל, בהונג קונג ובויקטוריה שבקנדה.
ד”ר קריסטל בעלת ניסיון עשיר בטיפול במחלות נאופלסטיות מגוונות בכלבים וחתולים ועוסקת בתחום כבר שנים רבות כקלינאית וכיועצת בחברת זואטיס דיאגנוסטיקה העולמית.
בקיץ 2022 ד"ר קריסטל חזרה לישראל ומאז היא מקבלת מקרים לייעוץ וטיפול במספר מקומות מצומצם בארץ וכעת משנת 2024 גם במרכז מוריה שבחיפה.פתוח ומאויש ע"י וטרינר 24/7
052-978-7882