סרט תדמית

כל הזכויות שמורות למוריה מרכז רפואי וטרינרי לחיות מחמד 

עקבו אחרינו:

דואר אלקטרוני:
reception@moriahvc.co.il

טלפון: 04-8242669

מרכז רפואי וטרינרי

שעות קבלה:
ימי ראשון - רביעי: 09:00-19:00
ימי חמישי,שישי, שבת: 24 שעות

כתובת: 
רח’ חנקין 40 (בניין קדמת חן), חיפה
טל': 04-8242669

כל הזכויות שמורות למוריה מרכז רפואי וטרינרי לחיות מחמד 

עקבו אחרינו:

דואר אלקטרוני:
reception@moriahvc.co.il

טלפון: 04-8242669

מפת הגעה
כתובת: רח' חנקין 40 (בניין קדמת חן), חיפה
מגרש חניה צמוד ובחינם לנוחיות הלקוחות

כל הזכויות שמורות למוריה מרכז רפואי וטרינרי לחיות מחמד 

עקבו אחרינו:

דואר אלקטרוני:
reception@moriahvc.co.il

טלפון: 04-8242669

מאמרים טיפול בחיות

צריך וטרינר חירום בחיפה?

חיפוש מרפאה וטרינרית או וטרינר בחיפה אינו דבר של מה בכך, יש לקחת בחשבון מספר גורמים על מנת למצוא וטרינר בחיפה או מרפאה וטרינרית מושלמת לחיית המחמד האהובה שלכם.

אנו ב"מוריה" מרכז רפואי וטרינרי בחיפה לחיות מחמד, שמים דגש מרכזי על איכות השירות הרפואי ולכן במרפאה תמצאו צוות רופאים וטרינרים ואסיסטנטיות בעל ניסיון ומומחיות בתחום, כמו גם תוכלו למצוא במרפאה שורה של רופאים מומחים שיכולים לתת מענה ללקוחות במרפאה במגוון תחומים (חיות אקזוטיות, רפואת עיניים, פוריות ורפואה אלטרנטיבית) וכך לחסוך נסיעות למרכז הארץ. התפיסה במוריה- מרכז רפואי וטרינרי, אותו הניח דר' תדהר קליין, מקורה בארה"ב בה המרפאה מאגדת תחת קורת גג אחת טיפול רפואי, ניתוחי רקמות רכות, אורתופדיה, ציוד מתוחכם ועד רחצה וטיפוח בעזרת ספרית לחיות מחמד בעלת ניסיון עשיר בטיפוח בעלי חיים.

מרכז "מוריה" מציע ייעוץ בנושאים נרחבים (ייעוץ התנהגותי, דיאטטי, רפואי ועוד) תוך מתן דגש מרכזי על רפואה מונעת מתוך אמונה כי הדרך היעילה ביותר הינה המניעה. אנו נעדיף למנוע את הבעיה מראש מאשר לטפל בה- לכן אנו ממליצים על ביצוע חיסונים וטיפולים מונעים במועדם על מנת למנוע מחלות הנגרמות ממחוללי מחלות נפוצים כגון חיידקים, וירוסים וטפילים (פטריות, פרעושים, קרציות, תולעים, טפילי עור וכו'). בשביל לעודד מתן הטיפולים המונעים במועדם אנו מציעים ללקוחותינו שירות של ביקורי בית בהם הוטרינר מגיע אליכם הביתה ומחסן את חיות המחמד.

אם כל זאת, לעיתים רפואה מונעת אינה מספקת ובדיוק כמונו בעלי החיים לעיתים חולים. במקרים אלו תוכלו למצוא במרפאה ציוד מתקדם לאבחון וטיפול כגון מעבדת דם אנליטית מאובזרת הכוללת: מכשירים חדישים לספירת דם, ביוכימיה, הורמונים, מיקרוסקופ ואמצעי סירכוז וצביעה, אמצעי הדמיה הכוללים: רנטגן דיגיטלי, אפליקציית אולטרסאונד, ערכת אנדוסקופ ממוחשבת בעלת סיבים אופטיים גמישים וקשיחים, הדמיית כלי דם, אקו לב וא.ק.ג. בעזרת אמצעים אלו נוכל להעניק לבעל החיים אבחון מיטבי וטיפול מתקדם בבעיה. במידה ויידרש ניתן לאשפז את בעל החיים בהשגחה וטרינרית מלאה ולהמשיך את הטיפול מסביב לשעון.

המרפאה מציעה טיפול רפואי וכירורגי מתקדם 24 שעות ביממה (כלומר, תמיד ישנו "וטרינר חירום בחיפה" שמספק מענה רפואי חירומי גם מחוץ לשעות הקבלה) הטיפול במרפאה כולל אפשרות ניטור ואשפוז לטווח ארוך, חדר טראומה מצויד בחמצן, מוניטור, עגלת החייאה, בנק דם ועוד. בנק הדם לחיות מחמד עומד הכן 24 שעות ביממה ומספק תמיכה המטולוגית של מנות דם ומוצריו לכל מרחב צפון הארץ. למידע נוסף על כל שירותי המרפאה לחצו כאן!

בנוסף למרפאה אמצעי יצירת קשר מגוונים החל ממספר קווי טלפון ליצירת קשר עם המרפאה בשעות הקבלה, טלפון חירום 24 שעות ביממה, פורום אינטראקטיבי ודף פייסבוק המאפשרים יצירת קשר עם המרפאה בכל שעות היום ומכל מקום בעולם. נשמח אם תדפדפו בין דפי אתר זה ותתרשמו מצוות ושירותי המרפאה.

לבסוף, שיקול מרכזי וחשוב בבחירת מרפאה הינו השיקול הכלכלי. מרפאת מוריה עובדת בצמוד למחירון ארגון הוטרינרים הפרטיים, ואם זאת מציעה מנוי שנתי וסל טיפולים במחירים אטרקטיביים הכולל את מרבית הטיפולים השגרתיים הדרושים לחיית המחמד עם שלל הנחות על פרוצדורות רפואיות נרחבות, תרופות ומוצרים הנמכרים המרפאה.

לסיכום, מרכז "מוריה" מאגד בתוכו שילוב של טיפול רפואי איכותי ומתקדם עם דגש על שירות לקוחות נרחב ומחירים הוגנים.

מקווים שמאמר זה עזר בחיפוש אחר וטרינר בחיפה בשביל בעל החיים שלכם!

אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ובעיה בכל שעה ביום.

דר' תדהר קליין וצוות "מוריה"

 

וטרינר חירום בחיפה

וטרינר חירום בחיפה – מרפאת מוריה

פתוח ומאויש ע"י וטרינר 24/7
052-978-7882