סרט תדמית

כל הזכויות שמורות למוריה מרכז רפואי וטרינרי לחיות מחמד 

עקבו אחרינו:

דואר אלקטרוני:
reception@moriahvc.co.il

טלפון: 04-8242669

מרכז רפואי וטרינרי

שעות קבלה:
ימי ראשון - רביעי: 09:00-19:00
ימי חמישי,שישי, שבת: 24 שעות

כתובת: 
רח’ חנקין 40 (בניין קדמת חן), חיפה
טל': 04-8242669

כל הזכויות שמורות למוריה מרכז רפואי וטרינרי לחיות מחמד 

עקבו אחרינו:

דואר אלקטרוני:
reception@moriahvc.co.il

טלפון: 04-8242669

מפת הגעה
כתובת: רח' חנקין 40 (בניין קדמת חן), חיפה
מגרש חניה צמוד ובחינם לנוחיות הלקוחות

כל הזכויות שמורות למוריה מרכז רפואי וטרינרי לחיות מחמד 

עקבו אחרינו:

דואר אלקטרוני:
reception@moriahvc.co.il

טלפון: 04-8242669

וטרינר בחיפה

בשנים האחרונות ניתן לראות כי יש מגמה של עלייה בטיפול ואחזקה של בעלי חיים בכל הארץ וכמובן שמגמה זו הגיעה גם לחיפה.
ניתן לראות את השינוי במרפאות וטרינריות, חנויות לחיות מחמד, מספרות לכלבים וחתולים וכו'.

מרפאה וטרינרית - וטרינר בחיפה

צוות מרפאה וטרינרית מוריה

שירות וטרינרי בחיפה :

 

מחפשים וטרינר בחיפה ? בשנים האחרונות ניתן לראות כי יש מגמה של עלייה בטיפול ואחזקה של בעלי חיים בכל הארץ וכמובן שמגמה זו הגיעה גם לחיפה וכך גם הצורך בוטרינר בחיפה ולכן נפתחה המרפאה הוטרינרית מוריה.

אפשר לראות שבשנים האחרונות הוקמו יותר מרפאות וטרינריות ואף חשוב יותר מרכזים וטרינרים בעיר וסביבתה שמשמשים ממש מעין בית חולים וטרינרי קטן.

בשנים האחרונות חלה התקדמות באיכות והיקף הציוד שמצויים במרכזים הוטרינרים ולכם עלייה בשירותים הוטרינריים הניתנים לבעלי החיים בעיר.

אם בעבר, עיקר עיסוקו של הוטרינר היה חיסונים לכלבים או חתולים וכמובן טיפול בכלבים וחתולים באופן שטחי. היום במרפאות הוטרינריות ניתן לאבחן, לטפל ולמנוע מחלות באופן נרחב ומקיף ע"י שימוש בציוד דיאגנוסטי וכירורגי מתקדם כדוגמת אנדוסקופ, אולטרסאונד ורנטגן דיגיטלי.

 

וטרינר תורן :

 

מרבית הוטרינרים מספקים שירותים לאורך היום, בחלק מהמרפאות יש וטרינר תורן הנותן מענה למקרי חירום 24 שעות ביממה.

ברוב המרפאות יש וטרינר המטפל בכלבים וחתולים אך כיום יש מענה במרפאות גם לחיות אקזוטיות אחרות כגון תוכים, ארנבות, צ'ינצ'ילות ועוד. לעיתים "וטרינר תוכים" שכזה עובר התמחות נוספת ומשמש כרופא מומחה במקרים של בעיות חמורות או מסובכות יותר בחיות אקזוטיות שונות.

 

מרפאה וטרינרית מה היא ?

 

מרפאה וטרינרית הפכה למרכז מידע וטיפול בחיות מחמד ולעיתים משלבת בתוכה מספרה לכלבים וחתולים המעודדת טיפוח העור והפרווה של חיות המחמד על ידי אנשי מקצוע בתחום וייעוץ התנהגותי הניתן ע"י מאלפים מוסמכים בעלי ניסיון.

מלבד רפואת חיות שהתפתחה, ניתן גם לראות שקמו עשרות חנויות לבעלי חיים בצפון המספקות מזון לכלבים וחתולים בסטנדרט גבוה ואביזרים לכלבים וחתולים המשפרים את בריאותם ואיכות חייהם. כמו כן קמו גופים לחילוץ הצלה ולכידת בעלי חיים ( כגון חילוצבי:http://www.zvikal.co.il/ )

שינוי משמעותי שהתרחש בשנים האחרונות הינו האינטרנט. האינטרנט הפך בשנים האחרונות למקור מידע עצום לטיפול ואחזקת בעלי חיים. ניתן למצוא שם מאמרים, סרטונים ופורומים בהם ניתן ללמוד המון על טיפול נכון בחיות מחמד, לדוגמא: פורום וטרינרים בו ניתן להתייעץ עם רופאים ולקבל תשובות לשאלות רפואיות שונות מכל מקום ובכל זמן.

ורד

וטרינר בחיפה

 

איך למצוא מרפאה וטרינרית טובה ?

 

מילות חיפוש שימושיות לאיתור וטרינרים, חנויות ומידע: "וטרינר חיפה", "וטרינר בחיפה", "בית חולים וטרינרי", "וטרינרים", "בית חולים לחיות", "רפואה וטרינרית", "בית חולים לכלבים", "חנויות חיות מחמד", "חנויות לבעלי חיים", "וטרינר חירום חיפה", "וטרינר חירום בחיפה" וכו'.

בתקופה האחרונה האינטרנט משמש שחקן מרכזי במציאת בתים לכלבים וחיפוש כלבים אבודים כך לדוגמא הקלדת "אימוץ כלבים צפון" תוכל להוביל למידע רב על כל חיות המחמד שזקוקות לבית חם בצפון.

 

וטרינר בחיפה סיכום :

 

אין ספק שבשנים האחרונות יש שיפור משמעותי ברפואה הוטרינרית ובכלל בטיפול והמודעות לאחזקה נכונה של בעלי חיים.

אם זאת, עדיין מצבם של בעלי החיים בארץ לא מזהיר, חקיקה ואכיפה לזכויות בעלי חיים והגנתם מאוד דלה, אין סבסוד עירוני/ממשלתי מספק ועדיין הרבה בעלי חיים נמצאים ברחוב או גרוע מכך – סובלים מהתעללות חמורה בביתם.

נותר לנו להמשיך ולפעול למען בעלי חיים, לחנך את הדור הצעיר לטיפול נאות בבעלי חיים ולשפר את המענה הרפואי והמשטרתי בצפון ובשאר חלקי הארץ.

 

שירות וטרינרי חיפה

שירות וטרינרי בחיפה מוריה

פתוח ומאויש ע"י וטרינר 24/7
052-978-7882